Kādēļ izvēlēties krāsošanas kameru, nevis piemājas garāžu?

Latvieši vienmēr ir bijusi darītāju tauta neatkarīgi no tā, vai jāsalabo tekošs krāns, jāpievelk kāda skrūve vai jānokrāso automašīnas detaļa.
“DBC autocentrs”, virsbūves remonta centra vadītājs Raimonds Freimanis skaidro būtiskākās atšķirības starp krāsošanu profesionālā, jaunākās paaudzes krāsošanas kamerā un krāsošanu piemājas garāžā vai brīvā dabā.
Pirmkārt, krāsošanas kamera nodrošina kvalitatīvu krāsas un lakas uzklāšanu, tas nozīmē, ka tiek būtiski samazināta iespēja nevajadzīgiem svešķermeņiem nokļūt uz krāsojamās detaļas, bet, krāsojot garāžā vai brīvā dabā, var sacelties gan putekļi, gan nosēsties kāds kukainis uz krāsojamās detaļas, kas gala rezultātā atstāj redzamas, nevēlamas pēdas uz detaļas.
Otrkārt, krāsojot profesionālajā krāsošanas kamerā, krāsotājam ir pieejami krietni labāki apstākļi, nekā darot to parastā telpā. “DBC autocentrs” krāsošanas kamerā notiek nepārtraukta gaisa apmaiņa, kas izvada ārā indīgās gāzes un pievada svaigu gaisu, kopā ar respiratoriem nodrošinot krāsotājam maksimāli veselīgu darba vidi, kas ilgtermiņā neatstās veselību ietekmējošas sekas. Tāpat ir pieejams profestionāls apgaismojums, kas ļauj uzklāt krāsu vienmērīgi un uzreiz pamanīt sīkākās detaļas.
Treškārt, pēc tehnoloģijas krāsa izgaro, šajā gadījumā krāsošanas procesā, nokrāsotajai detaļai, kurai pa virsu ir uzklāta laka, apakšējais krāsas slānis izgaro. Mājas apstākļos pie dabīgas gaisa temperatūras nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu krāsas nožūšanu. Savukārt, krāsojot speciālajā kamerā, kas spēj sasilt līdz +60 grādiem, tiek novērsti tādi iespējamie defekti kā krāsas sasēdumi, nevienmērīga žūšana, krāsa nožūst ātrāk, detaļa tiek izsildīta 60 grādos.
“DBC autocentrs” jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar profesionālu krāsošanas pakalpojumu sniegšanu, garantējot kvalitatīvu servisu vieglo automašīnu, smago automašīnu, motociklu un cita veida nestandarta detaļu krāsošanā.