Labākie sumināti – DBC autocentrs gada balle 2017 aizvadīta!

Kad 1872. gada 1. oktobrī angļu džentlmenis Filiass Fogss devās ceļā, lai pierādītu, ka Zemeslodi iespējams apceļot 80 dienās, viņš varēja tikai nojaust, kādu tautu pārstāvjus satiks piedzīvojumā. Visi viņa sastaptie pasaules iedzīvotāji pulcējās “DBC autocentrs” gada ballē, lai sveiktu 2017. gada labākos!

Ja pērn gada balles tēma bija “Supervaroņi”, tad šogad uzņēmumu darbinieki bija gadājuši tērpus atbilstoši “80 dienās apkārt zemeslodei” tematikā. Līdz ar to varēja sastapt gan viesus no Dienvidaustrumāzijas, Āfrikas, Amerikas, Indijas un daudziem citiem Zemeslodes reģioniem. Plašā un dažādo tautu pārstavju tikšanās netraucēja viesiem atrast kopīgu valodu, lai smieklīgos un jautros stāstos izvērtētu 2017. gadā paveikto.

Pasākuma vadītājs Toms Liepājnieks pēc atklāšanas runas uz skatuvi aicināja Indijas deju ritmu grupu, kas atraisīja viesus maltītei un kopīgām aktivitātēm fotostūrītī, iemūžinot sevi kopā ar kolēģiem, lai pēc mirkļa varētu sākt intrigas pilno labāko darbinieku sumināšanu.

DBC autocentrs prestižākā balva ir visa uzņēmuma darbinieks. Šogad šo godu izpelnījās kravas auto servisa sagādes daļas vadītājs Dāvis Straupe, kurš pierādīja sevi darbos un vairāku gadu garumā ir veicis milzīgu progresu.

Noslēdzoties apbalvošanas ceremonijai, tika apbalvots arī labākā tērpa autors. Žūrija savas balsis atdeva par Alekseja Beļikova kostīmu, balvā saņemot lidojumu ar gaisa balonu.

Suminājuši labākos, pasaules pilsoņi ierībināja deju grīdu “Rock ‘n’ Berries” grupas pavadībā līdz pat rīta gaismai.

2017. gada izcilnieki:

Nominanti titulam labākais “DBC autocentrs” darbinieks 2017. gadā:

– Dāvis Straupe

– Dace Brūvere

– Raimonds Freimanis

Titulu ieguva Dāvis Straupe

Nominanti titulam labākais “DBC autocentrs” virsbūvju remonta centra darbinieks 2017. gadā:

– Atis Eihentāls

– Ainārs Elksnītis

– Ilmārs Banders

Titulu ieguva Atis Eihentāls

Nominanti titulam labākais “DBC autocentrs” kravas auto servisa darbinieks 2017. gadā:

– Kaspars Račāns

– Valērijs Siņegubs

– Aleksejs Porietis

Titulu ieguva Kaspars Račāns

Novēlam mūsu ceļotājiem darbīgu, veiksmīgu un laimīgu Jauno, Dzeltenā Zemes suņa gadu!