DBC autocentra dāmas piedalās sieviešu rallijā!

Par godu sieviešu dienai, 10. martā tika aizvadīts jau desmitais “Sieviešu dienas rallijs” 2018“, kur starp vairāk nekā 800 ekipāžām dalībnieku pulkā tradicionāli bija arī “DBC autocentrs” komanda.

DBC autocentra komandā piedalījās biroja administratore Iveta Uzrauga, 2017.gada labākā DBC kravas auto servisa mehāniķa, Kaspara Račāna sieva – Antra un dāmu draudzenes, kas atbalstīja ar savām zināšanām, dažādās jomās. Dāmas ceļā devās ar Mini Cooper spēkratu, rotātu ar DBC autocentra atpazīšanās zīmēm.

“Šī mums bija debija sieviešu dienas rallijā, tāpēc sākumā gāja lēnāk, kamēr sapratām uzdevumus. Distances ievadā bija jārisina krustvārdu mīkla, braucot pa Mārupi. Lai iekļautos noteiktajā laika limitā, diemžēl visu neizpildījām. Tad sekoja regularitatēs rallijs, kas mums likās ārkārtīgi sarežģīti – dalībniecēm tika iedalīta četras lapas liela stenogramma. Pagāja labs laiciņš, kamēr sapratām atskaites punktus,” par ralliju stāsta Iveta.

“Lielisks pasākums, jautrā atmosfērā, arī izbraukājāmies kārtīgi – Rīga, Baldone, Saurieši, Ulbroka un noslēgumā Purvciems, kas mums labi pazīstams rajons! Nedēļas nogale aizvadīta ar patīkamām emocijām un sacensību garu!”

Uzvaras laurus desmitajā „Sieviešu dienas rallijā” plūca meiteņu komanda ar nosaukumu “Klačas”, otrajā vietā “Daugavas kļuškas”, savukārt labāko trijnieku noslēdza “Sarkanās rozes”.